ACSS jeugd met knappe resultaten op KBC-Cross

Zaterdag werd naar goede gewoonte de KBC-Cross in Putte georganiseerd door onze collega's van LGP.

Onze jeugd heeft het er schitterend van af gebracht, en bracht enkele mooie resultaten mee terug naar Stabroek. ACSS werd door onze jeugd zeer knap in de kijker gelopen, en daar zijn we als club natuurlijk zeer tevreden over. voor vele jonge atleten was het hun eerste wedstrijd, en iedereen heeft werkelijk een prachtige prestatie neergezet.

Zo kwamen we terug naar stabroek met vier overwinningen bij de jeugd. Bij de benjamins jongens versloeg Ian zijn concurrenten. Bij de pupillen meisjes werden maar liefst de eerste vier plaatsen ingenomen door ACSS. Jytte finishte als eerste voor Rayna, Yodie en Morgane. Daarnaast won ook Siebe bij de miniemen jongens en Matthias liep naar de overwinning bij de Juniors.

We mogen wel stellen dat het een succesvolle cross was voor ACSS. Op naar volgende week de laatste criteriumcross te zandhoven.